top of page

Datum a čas bude upřesněn

|

Praha 1

Překroč svůj stín

Seminář je hlubokým vhledem do temných, neznámých a skrytých částí naší osobnosti. Setkání s vlastním stínem není vždy příjemné, ale z hlediska osobního růstu je naprosto klíčové. Právě zde totiž leží mnoho nevyužitých zdrojů, jež nám mohou pomoci stát se více celistvými a vyzrálými lidmi.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Překroč svůj stín
Překroč svůj stín

Čas a místo

Datum a čas bude upřesněn

Praha 1, Široká 65/14, 110 00 Praha 1-Staré Město, Česko

O události

PODROBNÝ PROGRAM SOBOTA 9:30 – 19:00 SEZNÁMENÍ SE S NAŠIMI STÍNY

První den začneme tím, že se seznámíme a upřímně představíme některé z našich stinných stránek. V další části definujeme naše osobní výzvy a prozkoumáme automatické vzorce chování, které jsme si osvojili v dětství. Budeme zjišťovat od kterých lidí pocházejí, jakým způsobem nás ovlivňují a jaké aspekty našeho „já“ jsme raději vytěsnili do stínu. Ten následně podrobíme poctivé analýze, abychom zjistili, zda jsme do stínu omylem nevytlačili i něco užitečného, co nám nyní schází k větší celistvosti a dospělosti. Na základě práce ve skupině a cvičení ve dvojicích či trojicích objevíme naše stínová „alter ega“ a postupně se seznámíme s jejich skrytými talenty a dovednostmi. Pokud to účastníkům workshopu dovolí čas, zakončíme den společnou večeří, na které si zahrajeme i několik nevážných seberozvojových her.

NEDĚLE 9:30 – 17:00 INTEGRACE NAŠICH STÍNŮ

Velkou část neděle věnujeme uvolňování tvůrčí síly z naší temné stránky a postupné integraci našeho stínu. Inovativním způsobem práce s technikou horké židle znovu získáme přístup k užitečným dovednostem, které jsme v minulosti buď odmítli, zapomněli nebo jsme o nich doposud dokonce ani nevěděli. Místo bojování s vlastním stínem se od něj začneme učit novým strategiím jednání a komunikace, které nám pomohou úspěšně vykročit vstříc ku smysluplné budoucnosti. V poslední části workshopu Překroč svůj stín se proto budeme věnovat objevování a přezkoumání vlastních životních cílů a směřování, abychom na základě nově nabytých dovedností a energie vytvořili konkrétní akční plán, jenž si každý účastník odnese domů.

Sdílet událost

bottom of page